loading

Hľadaj (min. 3 znaky)

NOVINKA!!! Bionic Band - športový

výrobca: Bionic Band

podrobné informácie:

BionicBand Sport
pracuje na vyššej frekvencii a to 10 až 14 Hz. BionicBand Sport dodá Vášmu telu takú dávku energie ktorú okamžite pocítite. BionicBand Sport je vyrobený z vysoko mineralizovaného silikónu v ktorom protóny rezonujú podobne ako v kovovej platničke. BionicBand Sport nieje vhodné mať na sebe počas spánku, pretože počas spánku Vaše mozgové vlny pracujú na nižšej frekvencii a BionicBand Sport Vám nedovolí túto nízku frekvenciu dosiahnuť.

Veľ: XS/16cm, S/17cm, M/19cm, L/20,2cm, XL/21cm

Životnosť technológie v športovom silikónovom náramku je obmedzená. Pôsobí minimálne 1 rok.
Výrobca Bionic Band USA

To, čo robí Bionický náramok (angl. Bionic Band) tak odlišným je nová patentovaná technológia "Proton Alignment Resonance Technology™" (P.A.R.T), ktorá dokáže zosúladiť protóny v jadre základných minerálov (kov, sklo a ďalšie) na subatomárnej (menšej ako atóm) úrovni. K tomu uspôsobený prístroj zoradí-zosúladí všetky protóny daného minerálu v Bionickom náramku tak, aby rotovali (rezonovali/vibrovali) rovnakým spôsobom. A keď sa tak stane, je tento minerál považovaný za tzv. "otlačený" (imprinted).

Takýto materiál umiestnený v Bionickom náramku komunikuje tento nový stav zoradených protónov prostredníctvom frekvencie, ktorú naše telo okamžite rozpozná a vďaka ktorej sa okamžite zlepšuje. Protóny v tele sa zoradia a začnú komunikovať a pracovať spoločne. Táto tímová práca na bunkovej úrovni je dôvodom prečo dosiahneme takú okamžitú a dramatickú zmenu. Pre prirovnanie by sa dalo povedať, že to funguje ako "taktovka" pre telo (tiež sa niekedy nazýva ako "Sympatetická Rezonancia"). Dôvodom, prečo dáva naše telo tak zásadnú odozvu na túto frekvenciu je, že je telu naprosto prirodzená, pretože je to frekvencia Zeme, na ktorú sme stavaní.

Prečo toto pomáha telu? Len si predstavte, že máte vo svojom tele trilióny protónov, ktoré sú neustále bombardované tisíckami rôznych frekvencií. Tieto frekvencie (človekom vytvorené umelé elektromagnetické žiarenia), ktorých je dnes toľko, že sa to začína nazývať elektrosmogom, pochádzajú zo zariadení ako sú mobilné telefóny, rôzne WiFi a Bluetooth zariadenia, vedenia vysokého napätia, rozhlas, televízia, počítače a monitory, proste z čohokoľvek, co je napájané elektrickou energiou. Tieto frekvencie spôsobujú, že protóny vo vašom tele začnú rezonovať (vibrovať) a napodobňovať všetky tieto externé frekvencie.

Keď bunky a protóny vo vašom tele rezonujú všetkými týmito frekvenciami, ktorých môžu byť až milióny, spôsobí to, že sa stanete slabými a budete v nerovnováhe. Predstavte si akoby bol každý jeden protón takým malým zotrvačníkom. Keď každý začne rotovať rôznou rýchlosťou a rôznym smerom , bude veľmi obtiažne s nimi pracovať ako s jedným celkom. To znamená, že sú nevyvážené a vzájomne kolidujú, čo vyplytvá veľa energie.

Koordinácia, rovnováha a sila sú tou prvou vecou, ktorú pocítite ihneď, keď si navlečiete Bionický náramok, ktorý akoby prepíše všetky iné frekvencie a zoradí vaše protóny v tele, ktoré potom začnú pracovať ako jeden tím.


Úroveň energie
Stále se nás zákazníci pýtajú, že "prečo cítim toľko energie, keď mám na sebe Bionický náramok?" Odpoveď je jednoduchá: Keď sa zladia všetky protóny v našom tele, tak prestanú medzi sebou kolidovať a vzájomne sa rušiť, čo má za následok väčšie množstvo energie. Takto zladené protóny rovnako stimulujú naše mitochondrie, ktoré sú súčasťou buniek a ako je známe, sú to akoby malé elektrárne v bunkách a zdroj energie v tele.


Úľava od bolesti
Každý, kto nosí Bionický náramok tak koná z rôznych dôvodov. Niektorí kvôli ohlasom zákazníkov, ktorí pocítili úľavu od bolesti. Ako je to možné?

Tradičná čínská medicína (TČM) prirovnáva ľudské telo vysoko zložitému elektrickému obvodu. A rovnako ako akýkoľvek iný elektrický obvod, musí byť aj naše telo udržiavané v dobrom stave, aby mohlo správne a efektívne fungovať. Keď sa niektorý z obvodov nášho tela pokazí, tak nasleduje bolesť, slabosť a choroba. Jednou z hlavných domnienok TČM je, že zdravie je dosiahnuté tým, že sa telo udržuje vo "vyrovnanom stave" (jin - jang) a že choroby sú spôsobené vnútornou nerovnováhou. Táto nerovnováha vedie k zablokovaniu tokov energie pozdĺž dráh, ktoré sa nazývajú meridiány. Takto napríklad funguje akupunktúra, ktorá využíva poznatky o týchto dráhach a pomocou stimulácie určitých bodov na tele pozdĺž týchto dráh, uvádza telo do svojej prirodzenej rovnováhy.

Keď si vezmeme Bionický náramok na svoje telo, tak vytvoríme rovnakú rovnováhu v tele tak, že energetické dráhy (obvody) sa znova obnovia tým, že sa zladia protóny v tele a nastane "tímová práca buniek". To všetko bez potreby TČM!


Veda
Bionický náramok používá technológiu nazvanú "Proton Alignment Resonance Technology" (P.A.R.T), ktorá dokáže zoradiť protóny v jadre základných minerálov (kov, sklo a dalšie) na subatomárnej (menšej ako atóm) úrovni. K tomu uspôsobený prístroj zoradí všetky protóny daného minerálu v Bionickom náramku tak, aby rotovali (rezonovali/vibrovali) rovnakým spôsobom. A keď sa tak stane, je tento minerál považovaný za tzv. "otlačený" (angl. imprinted).

Akonáhle tento "otlačený" materiál príde do styku s telom zloženým prevažne z tekutín (ľudské telo obsahuje okolo 70% vody), všetky protóny tela napodobnia protóny otlačeného materiálu. To spôsobí, že všetky protóny v každej bunke tela sa zoradia a začnú komunikovať a pracovať spoločne. Táto tímová práca na bunkovej úrovni je dôvodom, prečo jednoznačne pocítite také okamžité a dramatické fyzické zmeny v sile, rovnováhe a energii.

Pre porovnanie by sa dalo povedať, že to funguje ako "ladička" na telo, ktorú nosíte so sebou a ktorá vysiela telu špecifickú frekvenciu. Telo začne "vibrovat" rovnakou frekvenciou, pretože je to frekvencia nášmu telo prirodzená. Bez Bionického náramku by bunky v tele vibrovali tisíckami rôznych frekvencií, ktoré sú všade v priestore okolo nás.

To, že telo takto funguje, nie je novou vedou. Albert Einstein so svojou známou rovnicou E=MC2 matematicky popísal to, že hmota nie je nič viac, než forma energie a že všetky energie vibrujú. Bionický náramok zabezpečí to, že vaša energia (telo) vibruje spôsobom, akým by malo, aby dobre fungovalo.

25.00 EUR

[zoom]

img

piranha

AGF_INVEST

slovkolex

progress

paul-lange-oslany

TOPlist

.